У Черкаському районі нині проживає понад 58 тисяч переселенців

переселенціУ Черкаській РВА обговорили нагальні питання життєдіяльності району. Наразі в територіальних громадах проводять серпневі конференції педагогічних працівників щодо підготовки закладів освіти до 2022/2023 навчального року в умовах воєнного стану. Заклади, в яких є укриття, розпочнуть роботу в режимі офлайн або змішаній формі. Заклади, в яких неможливо створити укриття, будуть працювати дистанційно.

Аграрії районі завершують посів озимого ріпаку. Окремими господарствами розпочато збір соняшника. Наразі триває підготовка до посіву озимої пшениці на площі до 50 тис.га.

Триває робота щодо допомоги громадянам, які вимушені були евакуюватися з постраждалих регіонів. Отриману гуманітарну допомогу передають громадським організаціям, які безпосередньо контактують з переселенцями, територіальним громадам для потреб ВПО і ЗСУ та військовим підрозділам.

Нині у Черкаському районі проживає 58038 вимушених переселенців, з них у Черкасах – 24772, у Смілі – 5901, у Каневі – 4184.

Жителям Черкаського району нагадують про необхідність захистити себе та рідних від COVID-19 перед початком епідемічного сезону. Перелік пунктів та центрів вакцинації від COVID-19 за посиланням – https://bit.ly/vaccinationоpoints.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.