У Черкаському районі готуються до прийому нової хвилі переселенців

308615374_2061965647524964_3068244201793030788_nЧеркаський район, як і вся Черкаська область загалом, готується прийняти нову хвилю внутрішньо переміщених осіб у зв‘язку з наближенням зими.

Про це повідомила голова Черкаської РВА Валерія Бандурко.

Підготувати об’єкти перспективної мережі розміщення ВПО та створити для них комфортні умови проживання у осінньо-зимовий період – актуальні питання, які потребують невідкладного вирішення органами влади.

Ці теми обговорила очільниця району спільно з першим заступником голови Черкаської обласної військової адміністрації Наталією Кравченко, відповідними керівниками та заступниками структурних підрозділів ОВА, головами територіальних громад району.

Наразі формування потреби громад у ковдрах, матрацах, ліжках, посуді, обігрівачах тих закладів, де можливо прихистити ВПО. Комунальні заклади, в яких ймовірно розмістять переміщених громадян, приводяться до ладу для створення зручних побутових умов.

Належну увагу в районі приділять інформаційному супроводу. Контактні номери телефонів «гарячої лінії» для інформування ВПО продовжуватимуть розповсюджувати у людних місцях та на Інтернет-ресурсах.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.