У Черкаському районі для потреб тероборони виділили більше 1,5 млн грн

277362878_1917140838674113_7516387008974091775_nЧеркаська районна військова адміністрація, Черкаська районна рада та кожна громада Черкаського району опікуються питаннями належного забезпечення бійців територіальної оборони.

Ще до початку військової агресії росії місцеві ради району загалом виділили 1 млн 650 тис. грн для фінансування потреб ТрО.

На території Черкаського району утворюються добровольчі формування, функціонування яких напряму залежить від командира сил територіальної оборони району.

Відповідно, добробати виконують завдання та доручення, направлені по військовій вертикалі, але деякі питання їх належного функціонування залишаються відкритими.

З метою вирішення цих та ряду інших питань спільно з представниками правоохоронних органів, командиром сил тероборони, окремими командирами добровольчих формувань та головами деяких громад провела нараду щодо:
фінансування потреб територіальної оборони,
особливостей функціонування добровольчих формувань,
проходження медичної комісії та формування пакету документів для подальшого укладення контракту на проходження військової служби.

Днями у РДА узгодили ряд способів ефективної комунікації. Наголосили – забезпечення для добробатів – у наявності.

Представників добровольчих формувань просять із будь-яких питань забезпечення продуктами харчування, одягом, пальним та ін. звертатися в першу чергу до командира сил.

– Якщо вирішити питання не вдалося, звертайтеся до міського/сільського голови або на пряму до Черкаської районної військової адміністрації. Таким чином всі питання, які виникають, обов’язково будуть вирішені, – зазначають в РДА.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.