У Черкаському районі активізувався ринок сезонної роботи

польові роботиРинок сезонної роботи у Черкаському районі активізувався через початок весняно-польових робіт. Про це розповів директор районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Олександр Гриценко.

За словами Олександра Гриценка, якщо з початку повномасштабної війни найм зупинився, то зараз знову почав відновлюватися.

Зараз у Черкаському районі шукають 12 фахівців для дев’яти сільгосптовариств. Це робота для тракториста, водія, лаборанта, доглядачів тварин, розповів Олександр Гриценко:”Це вакансії у сільському господарстві та тваринництві. З початком повномасштабної війни цих вакансій ще не було, лише одиниці були. Зараз спостерігаємо збільшення потреби, збільшення надходження вакансій. Відповідно маємо надію на збільшення працевлаштування безробітних”.

Зі слів Олександра Гриценка, сезонна робота триває з весни до осені і всі соціальні виплати, а це відпустка і лікарняні, є: “Найвища заробітна плата у нас – це тракторист-машиніст від 17 тисяч гривень починається. Відповідно і агроном, і водій теж мають високі заробітні плати. Заробітних плат нижче, ніж мінімальні у нас немає”.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.