У Черкаському лісоуправлінні відбулася виробнича нарада

DSC_0003-1536x918Днями в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася виробнича нарада головних інжненерів та головних бухгалтерів держлісгоспів.

Учасники наради розглянули виконання завдань з росту чистого доходу від реалізації товарів, робіт, послуг та виконання сортиментної структури за 10 місяців 2020 року.

Заступник начальника управління Микола Рижков зупинився на питанні виконання сортиментної структури держлісгоспами за 10 місяців 2020 року та в цілому за рік, а також наголосив на вдосконаленні механізму реалізації деревини на аукціонних торгах.

Про зміни в законодавстві, стан справ фінансового-господарської діяльності лісгоспів та перспективи закінчення року, – доповіла начальник відділу бухгалтерського обліку, економіки та фінансів Ірина Тимченко.

Окрім того, розглянули питання щодо розрахунків за деревину. Ірина Тимченко акцентувала увагу присутніх на недопустимості росту дебіторської та кредиторської заборгованостей держлісгоспів, інформують у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *