У Черкаському лісгоспі провели профілактичні заходи з охорони праці 

У рамках співпраці обласних управлінь лісового та мисливського господарства та Держпраці проведено низку профілактичних заходів з охорони праці для працівників Черкаського держлісгоспу.

Задля попередження виробничого травматизму головний державний інспектор Управління Держпраці Іван Варламов та інженер з охорони праці Черкаського лісгоспу Руслан Писанко проконсультували працівників щодо питань безпеки праці на робочих місцях, проаналізували стан виробничого травматизму в галузі, вказали на актуальні під час воєнного стану шляхи попередження виробничого травматизму.

Працівникам наголосили на важливості організації належного режиму роботи та відпочинку, з метою недопущення перевтоми і втрати працівником уважності. Важливим для профілактики нещасних випадків є перевірка стану техніки перед початком роботи.

Було наголошено також на важливості проведення навчань з питань охорони праці для посадових осіб та працівників підприємства та тримати на першочерговому контролі стан охорони праці та трудову дисципліну.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.