У Черкаському ізоляторі відбулася нарада за підсумками організаційно-управлінської діяльності

Результати роботи за минулий рік підбили начальник сектору організаційного забезпечення діяльності місць тимчасового тримання осіб Олег Коломієць, старший інспектор з особливих доручень Департамент головної інспекції та дотримання прав людини Олександр Грама та старший інспектор з особливих доручень відділу підтримки Управління головної інспекції поліції Черкаської області Артем Приймак.

Серед позитивного відзначили впровадження Custody Records, що дозволило суттєво змінити систему обліку затриманих осіб та управлінські процеси: зменшити навантаження на працівників ІТТ, які ведуть облік, та отримати швидкий доступ до даних, що дозволяють планувати діяльність та ресурси ізолятора тимчасового тримання. Крім того, начальник сектору організаційного забезпечення діяльності місць тимчасового тримання осіб окреслив основні завдання, пріоритети та плани в роботі на цей рік.

“Дані моніторингу свідчать про те, що система Custody Records допомагає інспектору захистити себе від можливих провокацій, уникнути конфліктних ситуацій та за допомогою записів системи відеоспостереження вирішити спірні моменти. Безумовно, впровадження системи продемонструвало свою ефективність. Залишається сподіватися, що будуть реалізовані плани, як розширити функціонування Custody Records й в інших ІТТ області”, — зазначив Олег Коломієць.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.