У Черкаській РВА відбулася координаційна нарада: коротко про головне

Внаслідок весняного водопілля найбільш підтопленими залишаються села Хрещатик, Пекарі, Келеберда та Прохорівка. Загалом рівень води поступово знижується.

Окремі заклади освіти району планують провести відпочинкову кампанію та мовні табори для учнів влітку цього року. Рішення щодо проведення літньої відпочинкової кампанії ухвалюється у громаді в залежності від можливостей та безпекової ситуації.

У сільськогосподарських підприємствах району завершується посівна кампанія. Наразі аграрії досівають кукурудзу та сою. Триває догляд за озимими культурами.

Заплановано провести засідання містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Черкаської РВА та комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному засідання комісії – розгляд заяви жителів Черкаського району щодо створення на базі їх родини прийомної сім’ї та влаштування до неї дітей, позбавлених батьківського піклування.

Напрацьовано план дій щодо проведення “Загальнодержавної інформаційної кампанії з протидії зростанню кількості шахрайств пов’язаних із здійсненням фінансових операцій через Інтернет”, яка спрямована на поліпшення обізнаності громадян щодо правил безпеки під час безготівкових розрахунків в мережі Інтернет.

Також, у районі продовжують надавати допомогу внутрішньо переміщеним особам та іншим потребуючим категоріям населення.

Кількість внутрішньо-переміщених осіб у Черкаському районі – 58255, з них у Черкасах – 27945, Смілі – 6765, Каневі – 3947.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.