У Черкаській РВА родинам полеглих захисників передали відзнаки Президента України

У Черкаській РВА відбулося вручення відзнак Президента України Героям Черкаського району, які загинули захищаючи нашу країну.

Начальник Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко разом із начальником Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимиром Старовойтовим та начальником групи морально-психологічного забезпечення Олександром Святченком виконали почесну і водночас болючу місію вручення відзнак рідним.

Також на врученні був присутній міський голова Сміли Сергій Ананко.

Одним із військовослужбовців був смілянин, Сіленко Ігор Михайлович, якого нагороджено відзнакою Президента України за особисту мужність і героїзм, що були виявлені за надзвичайних обставин і спрямовані на захист людини, її прав і свобод, суспільних інтересів – орденом “За мужність”, на жаль, посмертно.

Головний сержант взводу, стрілець стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти військової частини ЗСУ Ігор Сіленко загинув 21 жовтня 2022 року у бою за нашу Батьківщину на Донеччині. Він отримав вогнепальні поранення не сумісні з життям під час бою з противником, що тривав близько 12 годин. Нагороду отримала дружина та син полеглого.

Також нагороди присвоєні:
Перехресту Едуарду Олександровичу – солдату, навіднику мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону

Гавришу Миколі Григоровичу – солдату

Лаптєву Валерію Івановичу – головному сержанту, командиру відділення кулеметного взводу роти вогневої підтримки десантно-штурмового батальйону

Присяжному Віталію Івановичу – молодшому сержанту, старшому оператору протитанкового відділення взводу вогневої підтримки десантно-штурмового батальйону

Слободонюку Миколі Миколайовичу – старшому солдату механізованої роти механізованого батальйону.

Разом з начальником Черкаського РТЦК та СП Володимиром Старовойтовим, начальником групи морально-психологічного забезпечення Черкаського РТЦК та СП Олександром Святченком та головами громад зустрілися з родинами загиблих військовослужбовців. Передали відзнаки рідним.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.