У Черкаській районній військовій адміністрації вручили державні нагороди військовим

Відбулось вручення і посмертних відзнак полеглим Героям Черкащини. Їх передала родинам загиблих воїнів начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко.

Серед нагороджених і п’ятеро смілянських військових. Про це повідомив міський голова Сміли Сергій Ананко.

За виявлені мужність та героїзм під час захисту Батьківщини від російських загарбників орденом “За мужність” ІІІ ступеня, відповідно до Указу Президента України, нагороджено посмертно захисника Вадима КОЗЕНКА. Він був старшим солдатом, стрільцем 3-го стрілецького відділення першого взводу 3-ої роти в/ч ЗСУ. Воїн загинув 12 лютого у бою за нашу Батьківщину, під час виконання бойового завдання на Донеччині. Нагороду отримали дружина і син.

Таким же орденом, відповідно до Указу Президента України, нагороджено посмертно полеглого Михайла ЯКОВЛЄВА. Він був солдатом, стрільцем 3-ої стрілецької роти в/ч ЗСУ. Воїн загинув 29 квітня на Донеччині. Нагороду отримала дружина, донька і онук.

Також, орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагороджено посмертно захисника Дмитра СІМОНОВА. Він був старшим солдатом, служив в зенітного-артилерійському відділенні зенітного ракетно-артилерійського взводу роти вогневої підтримки. Загинув 30 жовтня 2022 р. під час захисту Батьківщини, від поранень уламками спричиненими вибухом на Донеччині.

Медаллю «Захисник Вітчизни», відповідно до Указу Президента України, нагороджено посмертно полеглого Володимира ЩЕРБАТЮКА. Він був механіком-водієм кулеметного взводу роти вогневої підтримки 3-ого парашутно-десантного батальйону в\ч ЗСУ. Воїн загинув 25 вересня 2022 р. поблизу н.п. на  Донеччині від поранень, несумісних з життям. Нагороду отримала мати.

Медаллю Міністерства оборони України «За поранення» (важке) нагороджений військовослужбовець ЗСУ, наш смілянин, Віталій МРАЧКОВСЬКИЙ, який отримав поранення під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України. Був учасником АТО. З перших днів повномасштабного вторгнення був мобілізований та став на захист Батьківщини. Проходив службу на посаді командира відділення служби військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту. 4 лютого цього року отримав важке поранення виконуючи бойове завдання на Донецькому напрямку фронту.

Вічна пам’ять полеглим Героям!
Слава живим захисникам України!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.