У Черкаській області при перереєстрації виявили два транспортні засоби, що були у розшуку

В сервісному центрі МВС №7142 знову виявили два транспортні засоби які перебувають у розшуку. Першому не пощастило місцевому 40-річному жителю, який звернувся з заявою про перереєстрацію напівпричіпа Magyar SRP до грузового автомобіля.

Під час перевірки поданих на перереєстрацію документів було виявлено співпадіння номера шасі даного напівпричепа із транспортним засобом, що перебуває в розшуку згідно бази даних «Розшук-Інтерпол».

Реєстраційні дії було зупинено, а зібрані матеріали адміністратор сервісного центру МВС передав до Уманського районного управління поліції.

Аналогічна прикрість чекала і на 55-річного жителя села Родниківка, який придбав в торгівельній організації вантажний автомобіль ГАЗ-4301 і хотів зареєструвати його на себе.

Однак, як і в першому випадку, перевірка автівки по належним базам реєстрації показала що «грузовичок» перебуває в розшуку з ініціативи правоохоронців херсонщини.

Перереєстрацію також призупинили до з’ясування всіх обставин.

У центрі закликають громадня проводити перевірки та безкоштовно оформлювати договір купівлі-продажу в сервісних центрах МВС.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.