У Черкаській області провели моніторинги у 1200 аптечних закладах області

На виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України від 24.04.2017 № 15450/1/1-17 Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області здійснює щомісячний моніторинг застосування державних регульованих цін на лікарські засоби, що внесені до переліків лікарських засобів та медичних виробів, які підлягають реімбурсації за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення.

Чинні на сьогодні переліки затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21.08.2023 року № 1495 «Про затвердження Переліків лікарських засобів і медичних виробів, які підлягають реімбурсації за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, станом на 10 серпня 2023 року».

Протягом 2023 року Головним управлінням Держпродспоживслужби в Черкаській області здійснено моніторинги у більш ніж 1200 аптечних закладах області. В ході моніторингів перевірено ціни на 229,2 тис. позицій лікарських препаратів, включених до Урядової програми «Доступні ліки».

За результатами проведеного аналізу дотримання вимог законодавства в аптечних закладах не виявлено порушень суб’єктами господарювання граничних оптово-відпускних цін, граничних роздрібних надбавок та фіксованих роздрібних цін.

Про це повідомили в Управлінні захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.