У Черкаській та Закарпатськкій областях викрили ділків, які підробляли паспорти країн ЄС

174241653_2990438934519425_3217669158062747244_nСлужба безпеки України припинила діяльність міжрегіональної організованої злочинної групи. Учасники угруповання спеціалізувались на незаконному переправленні іноземців та українців до країн ЄС. Ділки виготовляли підроблені паспорти європейських держав і трудові контракти в Євросоюзі, інфомує офіційний сайт СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що угруповання діяло протягом останніх 3-х років. Щомісяця «послугами» користувалось від 5 до 10 клієнтів. Вартість одного підробленого паспорта становила $2,5 тис., вартість «липового» трудового контракту від 600 до 800 американських доларів.

Правоохоронці у ході спецоперації затримали на Київщині «на гарячому» організатора злочинної схеми. Він передавав іноземцям два підроблені паспорти однієї з країн ЄС. Затриманому повідомлено про підозру в скоєнні злочину.

Під час слідчих дій за місцями проживання учасників угруповання, адресами виготовлення і зберігання підроблених документів у Черкаській та Закарпатській областях вилучено:

підроблені паспорти і трудові контракти;
засоби зв’язку та чорнові записи;
готівку, ймовірно отриману злочинним шляхом;
інші докази протиправної діяльності.

Наразі вирішується питання щодо оголошення ще 3-ом учасникам угруповання підозр у вчиненні злочину за ч. 3 ст. 332 (організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчиненого організованою групою та з корисливих мотивів) Кримінального кодексу України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *