У Черкаській РВА назвали які сільгоспкультури нині в пріоритеті під майбутній урожай

зернові культуриУ Черкаській ВРА відбулася нарада із представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Черкащини доповіла про стан справ в районі.

Тут обговорили, зокрема, хід посівної кампанії.

На території району працює 485 сільськогосподарських підприємств, зокрема 321 фермерське господарство, обліковується 247,6 тис. га сільськогосподарських угідь, в тому числі 241,2 тис. га ріллі.

Станом на сьогодні сільськогосподарськими підприємствами району посіяно 496 га ярого ячменю, 18 га ярої пшениці, 130 га соняшнику, 120 га кукурудзи на зерно, 28 га кукурудзи на силос.

Для оптимальної структури посівних площ та продовольчої безпеки держави в умовах воєнного стану Черкаська районна військова адміністрація доводить до відома органів місцевого самоврядування та сільськогосподарських підприємств району, що пріоритетними для посіву сільськогосподарськими культурами під урожай 2022 року є яра пшениця, ярий ячмінь, горох, гречка, просо та овочеві культури, а саме: картопля, столовий буряк, морква, капуста, цибуля ріпчаста, часник.

Усі питання, які виникають, у тому числі, щодо забезпечення паливо-мастильними матеріалами, у Черкаській РВА намагаються оперативно вирішувати.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *