У Черкаській РДА обговорили подальшу діяльність та фінансування Смілянської лікарні ім. Софії Бобринської

272433784_258699086403277_8447764266371786617_nПісля прийняття Закону України №3614, який розподілив доходи і видатки між бюджетами територіальних громад і районів, ресурси перейшли у громади.

В результаті реорганізації районів Балаклеївська об’єднана територіальна громада стала засновником КНП “Смілянська багатопрофільна лікарня ім. Софії Бобринської”.

Нині лікарня надає медичні послуги жителям Балаклеївської, Березняківської, Білозірської, Ротмістрівської, Степанківської, Тернівської громади.

Сьогодні голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко спільно з керівництвом КНП “Смілянська багатопрофільна лікарня ім. Софії Бобринської” та головами громад колишнього Смілянського району проаналізували спільні результати в цьому напрямку 2021 року та обговорили питання щодо виділення коштів на поточні потреби закладу на умовах співфінансування з бюджетів громад у 2022 році, які відповідно до вимог чинного законодавства не фінансуються за рахунок коштів НСЗУ.

На розгляд головам громад були винесені різні пропозиції. Відтак вирішили:
▪️провести повторні розрахунки для кожної громади до кінця тижня;
▪️головам громад обговорити з депутатами питання щодо фінансування закладу охорони здоров’я відповідно до повторних розрахунків;
▪️до кінця лютого підписати договори про співпрацю.

За інформацією Черкаської РДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.