У Черкаській РДА нагадують, які додаткові обмеження нині діють на території нашої області

Увага-380x290Підприємства, установи, організації усіх форм власності, готелі, гуртожитки, бази відпочинку, розважальні заклади, а саме – кафе, бари, ресторани, лікувальні заклади (лікарні, санаторії) тощо, які розташовані на території Черкаської області, мають суворо дотримуватися заборони ретрансляції російських телепрограм, розповсюдження яких обмежене на території України.

Про це нагадують у Черкаській РДА.

На період дії воєнного стану з 03.03.2022 торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів, на території Черкаської області заборонено.

Також, з 3 березня цього року на період дії правового режиму воєнного стану, фізичним та юридичним особам необхідно припинити використання безпілотних літальних апаратів для польотів у повітряному просторі над територією Черкаської області, крім безпілотних літальних апаратів, які використовуються для потреб сил оборони.

Якщо ви помітили безпілотний літальний апарат у повітряному просторі повідомте на телефонну лінію 102 про факт і місце його виявлення.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.