У Черкаській прокуратурі звітували про роботу за 9 місяців

прокуратура іконкаВпродовж 9 місяців 2020 року до Черкаської місцевої прокуратури надійшло 1615 звернень громадян. Із цього числа місцевою прокуратурою вирішено 896 звернень громадян, 667 – направлено за належністю до інших відомств для вирішення, 8 – повернуто, інші – перебувають на розгляді.

Переважають звернення з питань досудового розслідування – 795, з яких скарги на дії та рішення слідчих органів поліції – 480, з питань участі у кримінальному провадженні в суді – 27, з питань представництва інтересів громадян та держави в суді – 13, нагляду за додержанням кримінально-виконавчого законодавства – 22, додержання законодавства при виконанні рішень судів та інших органів – 5, про права дітей – 3, тощо.

Черкаською місцевою прокуратурою протягом 9 місяців задоволено 45 звернень громадян, з числа яких 44 стосувались питань досудового розслідування та 1 з питань нагляду за додержанням кримінально-виконавчого законодавства.

Запити на інформацію, які розглянуто місцевою прокуратурою, у своїй більшості стосувалися питань досудового розслідування, представництва інтересів громадян та держави в суді, організаційно-розпорядчої діяльності та з інших питань, інформують в Черкаській місцевій прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *