У Черкаській області завершили проводити весняний комісійний огляд доріг та переїздів

180142907_168889328463337_325720623687005021_nВесняний комісійний огляд доріг проводиться щороку для того, аби визначити стан експлуатаційного утримання шляхів після закінчення зимового сезону та належної підготовки їх до літнього періоду експлуатації. Про це інформує пресслужба САД у Черкаській області.

На балансі Служби автомобільних доріг у Черкаський області перебуває 32 автодороги державного значення загальною протяжністю 1750,2 км, їх утримання здійснюють чотири підрядні організації. Дорожники спільно з Патрульною поліцією Черкаської області здійснювали фіксацію стану покриття проїзної частини (наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань, колійності), узбіч, смуги відведення, придорожніх територій, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху. Перевіряли облаштування ділянок з підвищеною аварійністю, стан смуг відведення та стоянок.

Спільно з представниками Укрзалізниці дорожники проінспектували стан залізничних переїздів та підходів до них, особливо тих, через які здійснюється автобусний рух.

Під час спільного комісійного огляду на автодорогах державного значення Черкащини було виявлено, що необхідно: замінити 303 дорожні знаки та 116 напрямних стовпчиків,
відремонтувати 3,1 км металевого бар’єрного огородження,
відновити 860 км дорожньої розмітки,
ліквідувати понад 400 тис. кв. метрів ямковості та інших деформацій покриття,
на 300 км вирубати поросль, с
планувати 250 км узбіччя,
ліквідувати 54 самостійно влаштованих з’їздів.

За результатами весняного комісійного огляду, впродовж будівельного сезону підрядними підприємствами будуть проводитися роботи щодо усунення виявлених недоліків на автошляхах області, в першу чергу тих, що впливають на безпеку руху.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *