У Черкаській області запрацював новий чат-бот “Стоп Наркотик”

телеграм ботНачальник поліції області Михайло Куратченко розказав, що кожен, хто користується месенджером, зможе приєднатися до чату в телеграмі і допомагати правоохоронцям виявляти наркозлочини.

5 листопада в Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області на координаційній нараді запустили в дію чат-бот «Стоп Наркотик».

Нарада відбулася за участю керівництва ГУНП в Черкаській області, начальників служб та керівників територіальних підрозділів, а також Управління патрульної поліції, Управління стратегічних розслідувань, працівників кіберполіції та Управління боротьби з наркозлочинами.

Під час наради учасники обговорили питання впровадження на території області чат-бота «Стоп Наркотик», взаємодію між підрозділами щодо виявлення та фіксації фактів незаконного розповсюдження наркотичних засобів та оперативне реагування на повідомлення громадян.

– Кожен, хто користується месенджером, зможе приєднатися до чату в телеграмі й анонімно надсилати інформацію про підозрілі написи, “закладчиків”, яких бачитимуть на вулицях, про канали збуту наркотиків в інтернеті тобто, стати активістом і допомагати поліції кожного дня виявляти наркозлочини, — зазначив Михайло Куратченко.

Правоохоронці Черкащини закликають всіх небайдужих або тих, хто став свідком незаконного розповсюдження наркотичних засобів, в тому числі шляхом «закладок», приєднуватися до чат-бота «StopDrugs0472», або повідомляти на телефон спеціальної лінії 102.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.