У Черкаській області ще є місця для вчителів, які хочуть взяти участь у сертифікації

сертифікація вчителівТриває реєстрація для участі в сертифікації вчителів початкових класів. Cтаном на 8 серпня сформовано 1799 реєстраційних карток-заяв.

Додатковий етап реєстрації триватиме з 9 до 15 серпня. Загалом на проходження сертифікації можуть записатися 2500 вчителів, у Черкаській області – 78. Нині ще є близько 20 вільних місць.

Нині вичерпано граничну кількість заяв для проходження сертифікації у 5 областях: Вінницькій, Київській, Львівській, Полтавській, Сумській, Чернігівській.

Нагадуємо, процедура реєстрації для участі в сертифікації педагогічних працівників не завершується створенням реєстраційної картки-заяви за допомоги спеціального сервісу, а передбачає надсилання комплекту документів до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Дату подання реєстраційних документів визначають за відбитком штемпеля відправлення на поштовому конверті (у випадку передавання нарочно — за днем отримання, зафіксованим у регіональному центрі). Усі документи мають бути надіслані не пізніше 15 серпня.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.