У Черкаській області реалізували продукції на понад 50 млрд. грн.

avansovie_nalogiЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, у січні–вересні 2018р. підприємства області реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 50 069,6 млн.грн. Це 2,8% від загального обсягу реалізації продукції промисловості по Україні, інформують у головному управлінні статистики у Черкаській області.

Найбільше продукції, товарів та послуг реалізовано у переробній промисловості – 83,7% загальнообласного обсягу. Постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 14,5%, добувна промисловість і розроблення кар’єрів та водопостачання, каналізація та поводження з відходами – по 0,9%.

З-поміж видів діяльності переробної промисловості найбільш значимими за обсягами є виробництво харчових продуктів та напоїв, підприємствами якого реалізовано 54,6% продукції області, виробництво хімічних речовин і хімічної продукції – 8,6%, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів – 5,2%, машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання – 4,3%.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *