У Черкаській області приводять до ладу транзитні автошляхи

287041756_5102921206443210_7280095478547159963_nCлужба автомобільних доріг у Черкаській області працює над забезпеченням комфортного проїзду головними шляхами Черкащини.

У межах експлуатаційного утримання приводимо до ладу важливі транзитні автошляхи, інформують у службі автомобільних доріг.

Наразі тривають роботи з аварійного ремонту покриття струменевим методом на автодорозі Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань у Черкаському районі. На автошляхах Р- 04 Київ – Фастів – Біла Церква – Тараща – Звенигородка у Звенигородському районі та Р- 10 Черкаси – Чигирин – Кременчук у Черкаському районі проводимо ямковий ремонт гарячим асфальтобетоном.

Не залишається поза увагою благоустрій головних автодоріг Черкащини.

Щоденно здійснюється покіс трав та прибирання сміття вздовж смуг відведення автошляхів, ремонтується металеве бар’єрне огородження, прибираються автопавільйони.

Через повномасшабне російське вторгнення все дорожнє будівництво, капітальний та поточний середній ремонти в країні зупинено. Державні кошти наразі спрямовуються на оборону, тож до дорожнього будівництва повернемося після перемоги.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.