У Черкаській області на одну вакансію 10 претендентів

професіїПротягом січня-березня 2019 року роботодавці Черкаської області  проінформували обласну службу зайнятості про наявність  11464 вакансії, що на 5,8% більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Як інформує відділ статистики та прогнозування обласного Центру зайнятості, за видами економічної діяльності:  35,1%  вакансій пропонується у сільському господарстві, 17,2% на підприємствах та установах переробної промисловості, 11,9% – в оптовій та роздрібній торгівлі.   

За професійними групами: найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування, на представників найпростіших професій, на кваліфікованих робітників з інструментом.

Станом на 1 квітня 2019 року у базі даних обласної зайнятості налічувалося 1818 вакансій. Крім того, у базі даних служби зайнятості містилася інформація про 701 пропозицію роботи, отриману з інших джерел.

Середній  розмір заробітної плати у вакансіях становив  5,7 тис. грн. (на відповідну дату 2018 року – 4,5 тис.  грн.), у 81,5%  вакансій  розмір заробітної плати – вище мінімальної.

За професійними групами, середній розмір оплати праці у вакансіях для законодавців, вищих державних службовців, керівників становив майже 7 тис. грн., для кваліфікованих робітників з інструментом – 6,2 тис. грн., для робітників з обслуговування та експлуатації устаткування і машин – 5,9 тис. грн., для професіоналів – 6,3 тис. грн., для фахівців – 6,8 тис. грн., для технічних службовців – 5 тис. грн., для працівників торгівлі та послуг 4,9 тис. грн., кваліфікованих працівників сільського господарства – 4,5 тис. грн., представників найпростіших професій розмір оплати праці становив 4,8 тис. гривень.

Найвищий розмір оплати праці станом на 1 квітня  пропонується у вакансіях для начальника служби 16 тис. грн., головного інженера 15 тис. грн., головного механіка 12 тис.грн.

Станом на 1 квітня 2019 року кількість зареєстрованих безробітних становила майже 18,4 тис. осіб, що на 6,2% менше, ніж станом на 1 квітня 2018  року.

На одну вакансію в середньому по Черкаській області претендувало 10 безробітних (станом на 1 квітня 2018 року – 9 осіб).

Найбільше претендентів на одне вільне робоче місце спостерігалося у фінансовій та страховій діяльності (83 особи), а найменше у освіті (3 особи). Жодної вакансії не було для працівників добувної промисловості і розроблення кар’єрів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *