У Черкаській лікарні з’явиться сучасний мамограф

Безымянный-3-e1603695751844У Черкаській центральній районній лікарні ініціюють придбання сучасного мамографа. На це з державного бюджету уже передбачили 2,5 млн грн субвенції.

Долучилася до співфінансування й Червонослобідська ОТГ. Вона спрямувала до районного бюджету 800 тисяч гривень, інформує преслужба Черкаської ОДА.

Відповідно до переліку послуг, що надаватимуться пацієнтам у амбулаторних умовах в межах Програми медичних гарантій, виділили пакети пріоритетних медичних послуг інструментальних досліджень для ранньої діагностики найбільш поширених онкологічних захворювань. 

Використання мамографії дозволяє виявити пухлинн і утворення до їх клінічного прояву, тобто тоді, коли їх не можна визначити при пальпації. Проведення регулярних таких обстежень скорочує смертність від онкологічних захворювань на 30%. При постановці діагнозу на ранніх стадіях в 94% випадків рак грудей можна вилікувати.

При мамографії пацієнтка не піддається ніякому ризику, тому що рентгенівська доза опромінення у сучасних мамо графів низька, крім того низька рекомендована частота досліджень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *