У Черкасах забудовник намагається уникнути сплати до бюджету майже 900 тис. грн

Встановлено, що Управлінням державного архітектурно-будівельного контролю Черкаської міської ради за результатами перевірки виявлено грубі порушення забудовником котеджного містечка у м. Черкаси вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

У зв’язку з чим органом контролю забудовнику внесено припис про негайну зупинку будівництва та накладено штрафні санкції на майже 900 тис. грн.

Не погоджуючись, забудовник оскаржив накладені штрафні санкції, однак судами усіх інстанцій факт порушення закону у сфері містобудівної діяльності підтверджено, а накладення штрафних санкцій визнано обґрунтованим.

З метою уникнення примусового стягнення коштів недобросовісний забудовник відчужив єдине ліквідне у нього майно – об’єкт незавершеного будівництва житлової нерухомості загальною площею понад 1200 м2 шляхом передачі його у власність іншій новоствореній ним юридичній особі.

Черкаська прокуратура звернулася з позовом до суду про визнання недійсним цього правочину (рішень загальних зборів, акта прийому-передачі об’єкта незавершеного будівництва до статутного капіталу іншої юридичної особи).

На цей час за позовом прокурора господарським судом відкрито провадження у справі, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.