У Черкасах відкрився інноваційний реабілітаційний центр для поранених військових Recovery Ukraine

Щорічно центр надаватиме якісну й безоплатну допомогу понад 1000 захисників і захисниць України. Це вже 9-й центр національної мережі, інформують у МОЗ України.

Проєкт RECOVERY — приклад успішного партнерства між приватним сектором і державою, коли благодійники створюють інноваційні центри реабілітації на базі державних та комунальних медичних установ. Коштом проєкту проведено капітальний ремонт дев’ятого поверху ключової лікарні області, потужність реабілітаційного відділення розширено на 30 ліжок. Увесь простір реабілітаційного центру облаштовано за світовими стандартами технологічності та інклюзивності.
У лікувально-реабілітаційній зоні облаштовано два кабінети фізичної терапії, а також дві зали фізичної реабілітації.

Тут також є кабінети, ерготерапії, психологічної підтримки, ординаторська, кабінети для медичного персоналу та інші службові приміщення.

Фахівці розробляють індивідуальну програму реабілітації .

Окрім Черкас, реабілітаційні центри мережі надають допомогу військовим у Києві, Львові, Рівному, Вінниці, Одесі (два заклади) і на Дніпровщині (два заклади). Витрати на реабілітацію закладені в Програмі медичних гарантій, тобто за кошт держави.

Планується, що до кінця 2024 року мережа розшириться щонайменше до 16 центрів. Це надасть змогу допомагати понад 20 тис. пацієнтів на рік.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.