У Черкасах викрили групу наркоторговців

Повідомлено про підозру 3 членам організованої групи, які на території м. Черкаси незаконно придбавали, перевозили, зберігали з метою збуту та збували амфетамін.

Встановлено, що місцевий житель організував злочинну групу, до складу якої залучив жителів м. Черкаси, в тому числі тих, які раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів у сфері незаконного обігу психотропних речовин.

Організатор особисто придбавав заборонену до обігу речовину, підготовлену до збуту та розфасовану в поліетиленові пакетики, після чого передавав її іншим членам організованої групи для подальшого продажу.

Збували психотропну речовину =на вулицях міста.

Водночас для незаконної реалізації психотропної речовини організатором були залучені особи, які в силу наявних у них психічних розладів не усвідомлювали свої дії.

Наразі судом розглядається клопотання про тримання під вартою організатора злочинної групи.
Одному із членів організованої групи обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави на суму 198 тис. грн, заставу за підозрювану внесено.

Щодо іншого учасника злочинного угруповання запобіжний захід не обирався, оскільки він відбуває покарання у вигляді позбавлення волі за вчинення інших злочинів.

Довідково: ч. 3 ст. 307 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дев’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.