У Черкасах для медиків провів лекцію відомий американський лікар з медицини катастроф

У Черкасах відбулась лекція відомого американського лікаря з медицини катастроф, амбасадора ACEP (American College of Emergency Physicians) в Україні Браяна МкМюррея.

Семінар на тему «Догоспітальна екстрена трансфузія цільної крові» провели учора для медиків екстренки Черкащини та лікарів первинної та третинної ланки лікувальних закладів області.

Під час навчань розглянули питання переливання цільної крові у догоспітальних та ранніх госпітальних умовах, продемонстрували набори для визначення груп крові та набори для прямого переливання цільної крові від донора реципієнту.

Американський колега розпочав свою лекцію зі слів вдячності усім медикам, які залишились у країні й працюють нині у такому надскладному режимі: «Всі країни, які мають незалежність, розуміють, що ви і ваша країна є лінією фронту. І зовсім не тому, що ви це вибрали… Ви всі для нас, американців, – справжні герої! Те, що робить країна-агресорка у вашій країні, цей тероризм – не можна пробачити. Весь світ це знає. І я б хотів, щоб цей світ зміг зробити більше для вас і вірю, що ця допомога насправді буде якнайшвидше»

Учасники зустрічі із професійною цікавістю прослухали лекцію американського гостя, активно брали участь у обговоренні питань та ситуацій, розповіли в обласному центрі екстренної медичної допомоги та медицини катастроф.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.