У Черкасах юнак викликав швидку і вдарив фельдшера електрошокером

125291814_4688708281201529_7690639334845373708_oУчора, близько 20-ї години вечора 17-річний хлопець викликав собі швидку на “біль у серці”. Додав, що в переддень отримав ураження струмом від електрошокера.

Цей молодик часто викликає фахівців екстренки як не до своєї бабусі, так на свої скарги, повідомила Ірина Назарок, речниця обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської області ради.

Неодноразово медики надавали хлопцю допомогу, коли той перебував у стані, який потребував спецдопомоги.

Зазвичай після кожного звернення на швидку або інші служби від ”героя” сиплеться купа скарг та дзвінків на всі можливі владні телефонні лінії.

Під час чергового виклику 21-річна фельдшерка зробила пацієнту ЕКГ та виміряла тиск. Скарги хлопця не підтвердились. Тож медпрацівник пояснила молодому чоловіку, що для госпіталізації причин немає.

Він почав сперечатися з медиком та бабусею, розкидаючи речі, які потрапляли під руку, та дістав електрошокер. Хлопець вдарив бабусю, а на фельдшерку прийшовся удар електрошокером. До того ж обіцяв ще й ”убити водія швидкої та розтрощити автомобіль”.

Дівчина повідомила диспетчера про напад та попросила допомоги. Бригада чекала допомоги в автомобілі швидкої, поки неадекватний пацієнт ховався за гаражами. За 10 хвилин той сам підійшов до служби охорони і почав розказувати, що він ”просто хотів налякати”.

Зараз фельдшер знаходиться в кардіологічному відділенні Третьої Черкаської міської лікарні. Після нападу у неї було порушення серцевого ритму, піднявся тиск та під час зняття ЕКГ дівчина втратила свідомість. Наслідки ураження електрострумом вона може відчувати ще кілька днів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *