У Черкасах виявили скид хімічної речовини у Кременчуцьке водоймище

скидРеагуючи на звернення громадян, 13 листопада спеціалісти Черкаського Управління Держекоінспекції Центрального округу виїхали на перевірку водойми, що біля вул. Берегова напроти автокооперативу «Хвиля» у Черкасах.

На місці інспектори виявили скид невідомої рідини з їдким запахом аміаку, який темною плямою поширився на територію Кременчуцького водосховища. На момент обстеження загальна площа ураження склала 3,13 га, повідомив на своїй Facebook-сторінці начальник управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков.

Також на місці виявили понад 2 тисячі загиблих рибин: 821 плоскирки, 980 пліток, 207 лящів, 148 судаків.

На місці були відібрані проби рідини для встановлення забруднюючих речовин та визначення їх концентрації. Проведено хронометраж для розрахунку шкоди завданої державі та навколишньому середовищу.

Для встановлення причетних осіб до скиду невідомої речовини на місце події викликали слідчо-оперативну групу Черкаського відділу поліції.

Примітно, що після прибуття екоінспекторів та поліцейських, скид невідомої речовини в Кременчуцьке водосховище припинився.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *