У Черкасах викрили мережу гральних закладів

photo_2021-05-03_15-35-41Організована група осіб створила мережу гральних закладів у Черкасах. Фігуранти орендували приміщення, які облаштували для проведення азартних ігор. Діяли заклади у закритому режимі з дотриманням умов суворої конспірації. Доступ до ігор могли отримати лише перевірені «клієнти» за попередньою домовленістю з адміністратором.

Приміщення фігуранти облаштували необхідною комп’ютерною технікою, а також баром з алкогольними та безалкогольними напоями.

Викрили організаторів черкаські правоохоронці. Організатором грального бізнесу був 35-річний чоловік, який діяв разом із 40-річною жінкою та 25-річним чоловіком.

Правоохоронці провели вісім обшуків у приміщеннях ігрових залів та за місцем проживання фігурантів, де вилучили комп’ютерне обладнання та документи, що підтверджують факт незаконного зайняття гральним бізнесом, а також матеріальні цінності на суму понад 500 тисяч гривень та грошові кошти в сумі 477 тисяч 385 гривень.

Наразі планується накладення арешту на вилучене майно та грошові кошти і в подальшому оголошення фігурантам про підозру за вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою та зайняття гральним бізнесом.

Організаторам незаконної діяльності загрожує від 170 до 680 тисяч гривень штрафу без права обіймати певні посади на рік, інформує офіційний сайт Нацполіції.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *