У Черкасах викрили лікаря, який надавав фіктивні довідки про вакцинацію від COVID-19

ковід сертифікатВідділ протидії кіберзлочинам в Черкаській області спільно зі слідчим відділом Черкаського районного управління поліції викрили злочинну діяльність лікаря одного з медичних закладів Черкас, який не проводячи вакцинування, надавав фіктивні довідки про імунізацію від COVID-19 та вносив відповідну інформацію до інформаційної системи МОЗ України. За свої “послуги” лікар отримував від 2500 до 5000 гривень.

Під час проведення обшуку в робочому кабінеті лікаря виявлено та вилучено докази злочинної діяльності: незаповнені декларації осіб, які замовляли COVID сертифікати, мобільний телефон на якому зафіксовано листування лікаря з замовниками сертифікатів, знімки з екрана ґаджета про переказ коштів.

У кримінальному провадженні проведено експертизи, виконано ухвали суду про тимчасовий доступ до інформації, яка знаходилася у володінні банківських установ та Міністерства охорони здоров’я.

За результатом проведення слідчих дій правопорушнику оголошено про підозру у вчиненні злочинів передбачених ч. 1 ст. 362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) ч. 2 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

За скоєне передбачено обмеження волі до трьох років або виправні роботи на строк до двох років, інформують у поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.