У Черкасах вручили премію ім.Василя Симоненка

82049552_2686469974805267_2033000203803426816_n-e1578589275410У Черкаській обласній філармонії у 25-те вручили літературну премію ім.Василя Симоненка. Цьогоріч комісія відібрала двох лауреатів: відомого письменника, нашого земляка Василя Шкляра за роман «Троща» і поета з Керчі Ігора Мітрова за поетичну збірку «Голландський кут».

«Я підкреслюю, що я з Керчі, але зі школи люблю українське слово і мову. За це мене навіть переслідували на рідному півострові», – розповів Мітров та зачитав кілька віршів зі своєї збірки.

А Василь Шкляр розповів, що саме поет Василь Симоненко сформував його, як українця.

«Бажаю, щоб всі українці були такими, якими їх хотів бачити Симоненко. Якби я сьогодні зустрів Симоненка, я сказав би: «Василю, ми вже третє десятиріччя живемо у незалежній Україні, але будь обережний, бо тебе так само можуть убити будь-якого дня за твою мову, за твоє слово!». Він упав зорею на наш український шлях і світить нам так яскраво, що ми не маємо права спіткнутися на цьому шляху», – зазначив Василь Шкляр.

Лауреатів літературної премії привітав міський голова Анатолій Бондаренко. За вагомий внесок у популяризацію творчості Василя Симоненка, зміцнення загальнодержавного престижу та значення літературної премії його імені Анатолій Бондаренко вручив подяки черкаським літераторам Валентині Коваленко (лауреат «симоненківської» премії 2004 р.), Василю Пахаренку (лауреат «симоненківської» премії 2007 р.), Володимиру Поліщуку (багаторічному очільнику конкурсної комісії з присудження премії ім.В.Симоненка), інформує Про Головне

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *