У Черкасах відзначили переможців Всеукраїнських олімпіад та інтелектуальних конкурсів

60344396_796836924033533_1810483570309857280_nПідсумком роботи освітян упродовж навчального року стала урочиста церемонія нагородження переможців інтелектуальних конкурсів та предметних олімпіад. Про це повідомив на сторінці у мережі Facebook Валерій Данилевський, начальник Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації.

Захід відбувся в у Великій сесійній залі Будинку рад за участі першого заступника голови обласної ради Валентина Тарасенка. Цьогорічні здобутки дають підстави пишатися успіхами учнів.

Так, переможцями ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів стали 33 учні, зокрема 17 ‒ учні інноваційних шкіл.

У числі навчальних закладів, які підготували переможців – смілянська гімназія імені В. Т. Сенатора.

Щороку на Черкащині зростає престиж Малої академії наук, про що свідчить велика кількість наукових робіт, виконаних на високому рівні. Нині найбільш популярними є відділення комп’ютерних наук, хімії й біології, літературознавства, фольклористики й мистецтвознавства, філософії та суспільствознавства.
У фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту перемогу здобули 19 учнів.

Двоє із них – зі Сміли, які навчаються у школі №3-колегіумі.

Учнів-переможців Всеукраїнських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України цінними подарунками від голови ОДА. Також переможці будуть щомісячно протягом року отримувати обласні стипендії. Педагогічні працівники і науковці, які підготували переможців, отримали обласні відзнаки «За відданість справі».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *