У Черкасах відбулося судове засідання щодо розірвання договору про спільну діяльність з ТОВ «Сміла Енергоінвест»

У приміщенні господарського суду Черкаського області відбулося засідання щодо розірвання договору про спільну діяльність між ТОВ «Сміла Енергоінвест» та комунальним підприємством «Смілакомунтеплоенерго». На розгляд справи у суд прибули небайдужі депутати міської ради, громадськість, керівник «Смілатеплокомуненерго» Прусс В.М. і представники підприємства, юрист та київський адвокат відповідача – ТОВ «Сміла Енергоінвест».

До нинішнього теплопостачальника в м. Сміла, з боку комунального підприємства та міської ради, як його власника, були пред’явлені претензії щодо: надання неякісних послуг з теплопостачання, порушення умов договору про спільну діяльність, відсутності звітності про роботу перед комунальним підприємством та Власником, використання не за призначенням цільових коштів (субвенцій з міського бюджету в розмірі понад 90 мільйонів гривень), які не відображені у фінансовій звітності ТОВ «Сміла Енергоінвест», відсутності фінансової звітності стосовно спільної діяльності.

Розглядали і ситуацію щодо наданої Договором про спільну діяльність – уповноваженою особою ТОВ «Сміла Енергоінвест», без погодження комунального підприємства, безвідсоткової фінансової поворотної допомоги у розмірі більш як 18 мільйонів гривень, в той час як борги за газ становлять більше 91 мільйона гривень без штрафних санкцій, які нікому невідомо, відсутності затвердження кошторисів та дозволів на виконання демонтажних робіт. Обидві сторони мали змогу висловити та обґрунтувати свою позицію щодо кожного питання. З боку відповідача – ТОВ «Сміла Енергоінвест» надалися пояснення щодо ситуації із перебоями у теплопостачанні та ненаданні фінансової звітності, які викликали недовіру та сумніви, а з боку представників КП «Смілакомунтеплоенерго» та представника міської ради наведено чіткі факти та аргументи про грубе порушення ряду пунктів договору про спільну діяльність, метою якого є надання якісних послуг з теплопостачання.

Але остаточної крапки цього дня поставлено не було. За рішенням судді розгляд справи перенесено на 26 червня, з метою витребування доказів на вимогу комунального підприємства.

За час засідання на площі перед приміщенням суду  зібралася частина колективу ТОВ «Сміла Енергоінвест» разом із нинішнім керівником Сарнацьким В.О. з транспарантами і гучномовцем.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *