У Черкасах поліцейські обговорили запровадження системи «Custody Records»

260982296_1243103869508477_2352355099578394432_n25 листопада у Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області відбулася нарада керівництва Нацполіції.

До наради у відеоселекторному режимі приєдналися начальники територіальних підрозділів поліції, їх заступники, а також керівники підрозділів моніторингу, кадрового забезпечення, логістики та начальники ізоляторів тимчасового тримання поліції області.

На нараді розглянули питання впровадження в структурних підрозділах ГУНП автоматизованої системи обліку затриманих осіб «Custody Records».

«Custody Records» – система електронної фіксації всіх дій відносно затриманих осіб, яка створює безпечне середовище, як для громадян, так і для самих поліцейських.

Начальник Управління дотримання прав людини Національної поліції України Руслан Горяченко розповів про призначення й мету проєкту, роботу та подальші дії щодо його впровадження. Крім того, роз’яснив, яким має бути зонування приміщень з камерами, кімнати для затриманих, їх зустрічей, кімнати для проведення слідчих дій тощо.

“Впровадження «Custody Records» спрямоване як на мінімізацію можливих випадків незаконного поводження із затриманими, забезпечення контролю за дотриманням їхніх прав і свобод, так і на захист поліцейських від неправдивих обвинувачень щодо неправомірного поводження із затриманими”, – зазначив Руслан Горяченко.

За результатами наради були визначені практичні завдання щодо запровадження проєкту «Custody Records» у підрозділах поліції Черкащини.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.