Підрядник замінив майже 500 квадратних метрів неякісного асфальту

DSC_0080-scaled-e1607683036640_новый размер487 метрів квадратних новоукладеного асфальту по вулиці Чигиринська у Черкасах замінює підрядник. Покладений асфальт не відповідає технології, тож дорогу не приймають в експлуатацію. Провести роботи виконавця зобов’язав Департамент будівництва ОДА, який є замовником дорожнього ремонту на цьому об’єкті, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Асфальт товщиною 6 сантиметрів дорожники поклали в дощову погоду. Тож, аби уникнути подальших проблем з експлуатацією автошляху, технагляд доручив підряднику замінити неналежним чином укладене дорожнє покриття. На цій дорозі виконавець також переробляв стик нового влаштованого та старого асфальтобетонного покриття, який не відповідав будівельним стандартам.

Загалом підрядник уклав по Чигиринській 10,3 тисяч метрів квадратних покриття. А це – 1483 тонни асфальтобетонної суміші. Вартували роботи у майже 6 млн грн. Тут провели фрезерування старого дорожнього покриття, підняли зливну каналізацію, розлили емульсію та уклали асфальт.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *