У Черкасах перехожі врятували двох дітей, які провалилися на річці під лід

16 січня о 14:38 у диспетчерську екстренки надійшов виклик про те, що у Черкасах поблизу ресторану «Victoria Garden» під кригу провалилися діти.

Під лід на Дніпрі пішли двоє хлопців 12-ти та 13-ти років. На щастя, їх побачили небайдужі, які каталися на квадроциклі. Дітей витягли з-під криги та довезли до ресторану. У закладі підлітків зігріли ковдрами та гарячим чаєм.

Медики швидкої оглянули дітей, обоє перебували в стані загального переохолодження. Поки чекали батьків, хлопці відігрілися і їхній стан покращився, температура тіла піднялася майже до норми. Підлітків доправили до Черкаської міської дитячої лікарні.

– Як добре, що поряд були люди, які без вагання кинулись на допомогу. Працівники ресторану зігрівали дітей до приїзду швидкої. Але і дітям, і дорослим варто пам’ятати, що нехтування правилами поведінки на річках, озерах та інших водних об’єктах у зимовий час може призвести до фатальних наслідків, – зазначила Ірина Назарок, речниця обласного центру екстренної допомоги та медицини катастроф.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *