У Черкасах розпочне роботу школа малого та середнього підприємництва

bezymyannyy-150x150Школа діятиме за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації і Черкаської агенції регіонального розвитку та Фонду Василя Хмельницького K.Fund. Навчання розпочнеться 19 березня. Прийом заявок триватиме до 28 лютого. Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради з посиланням на відділ торгівлі, підприємництва та захисту прав споживачів.

Заповнити аплікаційну форму треба тут: https://goo.gl/B1ZhKe.  Основною метою Школи малого і середнього підприємництва  є сприяння розвитку підприємництва за рахунок надання якісних своєчасних знань та практичних ефективних навичок підприємцям з різним рівнем досвіду.

Програма навчання в Школі малого та середнього підприємництва передбачає 9-денний інтенсивний курс з основних напрямів організації бізнесу та підприємницької діяльності. Зокрема:

– лідерство та мотивація для здійснення підприємницької діяльності;
– основи підприємництва;
– маркетинговий супровід діяльності підприємства;
– фінансовий менеджмент малого і середнього бізнесу;
– операційний менеджмент – організація виробництва та управління процесами у виробничій і сервісній сфері, сучасні тенденції управління якістю;
– інтернет для малого і середнього бізнесу;        
– активні продажі в малому і середньому підприємництві, клієнтоорієнтованість;
– управління проектами, шляхи залучення інвесторів, формування бізнес-планів діяльності підприємства.

Черкаська агенція регіонального розвитку в рамках Програми реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2018-2020 роки сплачує основну частину вартості навчання. Для тих аплікантів, що будуть відібрані до навчання, вартість складе 1000 грн. В межах навчання слухачі будуть забезпечені роздатковим матеріалом, кава-паузами та обідами.

Слухачами Школи малого та середнього підприємництва можуть бути:  – підприємці, власники та/або керівники підприємств малого та середнього бізнесу Черкаської області; – особи, що наразі підприємницької діяльності не ведуть, проте мають бізнес-ідею та прагнуть розпочати власну справу

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *