У Будинку раз провели семінар голів квартальних комітетів Сміли

156736369_1320790621621395_7144968892053450193_o4 березня у Будинку рад під головуванням голови ради кварткомів Марії Костенко відбувся семінар голів квартальних комітетів міста. У роботі семінару взяв участь перший заступники міського голови Олександр Лисенко, заступник міського голови Тетяна Карло.

За дорученням міського голови Сергія Ананка, заступники привітали з ювілеєм голову кварткому №19 Олександру Пляченко.

Ювілярці побажали щастя, міцного здоров’я, сімейного затишку, добробуту та здійснення всіх мрій.

Заступник міського голови Тетяна Карло проінформувала, що у 2017 році Уряд затвердивши Порядок ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, вчителям більше не потрібно робити перепис, обходжуючи домівки та шукати дітей, не охоплених навчанням. Вона звернулася до присутніх з проханням, що у разі виявлення на кварткомі нових мешканців з дитиною, надавити інформацію про це управлінню освіти молоді та спорту.

Порушено питання про безпритульних тварин. Керівнки проінформували присутніх, що 7 березня у місто приїздить мобільна бригада фахівців, яка протягом двох тижнів буде займатися виловом, біостерилізацією та ідентифікацією безпритульних тварин.

Також, під час зустрічі обговорені питання щодо благоустрою міста, роботи громадського транспорту, освітлення вулиць приватного сектору, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *