У Будинку рад визначили стипендіатів міського голови

269676015_259672732961915_4447934946900139915_n_124 січня у малому залі Будинку рад під головуванням заступника міського голови Тетяни Карло відбулася комісія, на якій серед числа кандидатів обрали дітей, які будуть отримувати стипендію міського голови у найближчі півроку.

Через те, що юних смілян із високими результатами та здобутими призовими місцями на вагомих конкурсах всеукраїнського та міжнародного рівнів надзвичайно багато, членам комісії досить складно було визначити стипендіатів.

Тож, під час обговорення, виважено підходили до кожної кандидатури і зважували всі перемоги. Шляхом голосування було обрано 15 творчо обдарованих дітей, яких подавали освітні навчальні заклади та відділ культури, а також 15 юних спортсменів міста з найвагомішими досягненнями, які були запропоновані ДЮСШ «ОЛІМП» та спортивними клубами.

Ці стипендіати будуть в продовж півроку отримувати щомісячно грошову винагороду – 500 грн. Також одноразову грошу винагороду у розмірі 1 тис. грн отримають керівники та тренери, які підготували цих юних переможців.

Дітей, які також претендували на стипендію міського голови, але не були відібрані, вирішили підтримати та заохотити в інший спосіб.

У когось є всі шанси стати стипендіатом у наступному півріччі, а решті – вручать одноразову грошову винагороду із фонду всеобучу, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.