У Будинку рад відбулася зустріч міської влади з керівниками закладів культури

dsc_083630 грудня у Будинку рад відбулася зустріч міської влади з керівниками та головними бухгалтерами закладів культури.

Міський голова Сергій Ананко представив свою команду та зазначив, що мета зустрічі міської влади з керівниками закладів – разом обговорити роботу та розвиток міських закладів культури, режим роботи та оплата праці співробітників під час локдауну, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Міська влада завжди готова до діалогу та сприяння реалізації ідей.  За час введення карантинних заходів не всі заклади культури виявилися готовими до переформатування своєї роботи, змін в оплаті праці та інше.

Міський голова зазначив, що при звільненні державою підприємців від сплати земельного податку міський бюджет з весни 2020 року недоотримав 7 млн. грн, а це, у тому числі, кошти на оплату праці працівників культури. 

Проблемних питань в усіх сферах життєдіяльності міста накопичилося багато. Тому міська влада та працівники культури мають об’єднатися у пошуках комплексного підходу у реформуванні галузі культури міста, зазначили на зустрічі.   

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *