У Будинку рад відбулася нарада із забезпечення прав дітей

19 жовтня у малій залі Будинку рад під головуванням заступника міського голови Тетяни Карло відбулася робоча нарада щодо взаємодії служб та закладів міста з питань забезпечення прав дітей, покинутих в закладах охорони здоров’я, від яких відмовилися батьки чи інші родичі, підкинутих чи знайдених дітей.

У нараді взяли очільники Смілянського «ЦПМСД», Смілянської міської лікарні, ЧОПЛ, а також заступники та завідувачі дитячих відділень цих закладів, начальник служби у справах дітей Ольга Шуригіна, представники відділу поліції та міського центру соціальних служб.

На нараді обговорили підсумки перевірки, проведеної управлінням Національної соціальної сервісної служби щодо дотримання вимог законодавства під час надання соціальної підтримки, соціальних послуг та стосовно дотримання прав дітей.

Крім того, розглянули питання взаємодії закладів охорони здоров’я міста, працівників Нацполіції, служби у справах дітей, центру соціальних служб з питань забезпечення прав дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі постраждалих від домашнього насильства.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.