Засідання постійних комісій у Будинку рад

Під головуванням голови комісії Марини Федоренко відбулася комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій .

Депутати розглянули проекти рішень, які стосувались внесення змін до раніше прийнятих рішень ради та затвердили план підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік.

Засідання комісії з питань земельних відносин та містобудування, екології та раціонального природокористування відбулася під керівництвом голови комісії Людмили Бандурко.

Депутати рекомендували на розгляд сесії проекти рішень про поділ земельних ділянок комунальної власності під адміністративно-побутовими, виробничими приміщеннями, під багатоквартирним житловим будинком та для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Надали дозволи на розроблення технічної документації під домоволодіннями жителів міста.

Розглянули ряд звернень щодо поновлення договорів оренди землі фізичним особам підприємцям, надали ділянки під домоволодіннями в оренду, а також дозволи на розроблення технічної документації. Окрім того, погодили розроблення детального плану території в місті та внесли зміни до рішень ради.

Також, обговорили питання затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель.

Засідання постійної комісії з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики провела голова комісії Юлія Любченко. Депутати отримали відповіді доповідачів на питання, які виникали, внесли свої пропозиції. Всі проєкти рішень рекомендовані на затвердження чергової сесії міської ради.

З детальними порядками денними постійних комісій та проєктами рішень сесії можна ознайомитися на сайті Смілянської міської ради.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.