У Будинку рад провели семінар для голів територіальних громад щодо цивільного захисту населення

177171266_3980454728701435_4924686692516843414_nУ смілянському Будинку рад провели семінар з питань розбудови системи цивільного захисту та проведення заходів захисту населення від надзвичайних ситуацій на базовому рівні місцевого самоврядування

У семінарі взяли участь голови територіальних громад колишніх Корсунь-Шевченківського, Городищенського, Смілянського та Кам’янського районів, повідомили у Черкаській РДА.

Перший заступник голови Черкаської райдержадміністрації Роман Хоменко звернув увагу керівників громад на важливості належної організації цивільного захисту на їх територіях, особливо в умовах загострення ситуації на Сході країни. Голови територіальних громад мають відповідально поставитися до цієї роботи.

З рекомендаціями щодо утворення системи цивільного захисту об’єднаної територіальної громади учасників семінару ознайомив начальник Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області Олексій Биков.

Завідувач Черкаських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІ категорії Юрій Дроговоз розповів про те, проводити підготовку населення до дій у надзвичайних ситуаціях на місцевому рівні.

Учасники семінару удосконалили теоретичні знання та практичні навички з питань організації та виконання заходів цивільного захисту в громадах, підготовки, проведення заходів з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях.

До відома керівників територіальних громад також довели порядок організації системи цивільного захисту та методику навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *