У Будинку рад обговорили участь смілян у проєкті «Енергозбережувальні системи»

img_905522 лютого під головуванням профільного заступника міського голови Тетяни Карло відбулася нарада, у якій взяли участь працівники управління освіти, молоді та спорту, головні бухгалтери, фахівці із закупівель, керівники медичних закладів, шкіл №№1,6,10, школи №3-колегіуму та дитсадка №57.

Обговорювалося питання щодо участі у проєкті «Енергозбережувальні системи», які пропонує енергосервісна компанія (ЕСКО). Участь в означеному проєкті сприятиме підвищенню енергетичної ефективності та економії енергетичних ресурсів.

Учасники наради ознайомилися із попереднім позитивним досвідом щодо реалізації енергосервісних проєктів у бюджетній сфері, перевагами участі в означеному проєкті.

А це – підвищення енергоефективності інфраструктури комунальної і державної власності, що здійснюється за рахунок виконавця (ЕСКО), здійснення модернізації системи теплопостачання, досягнення економії в освітленні, споживанні природного газу. У результаті впровадження енергоефективних систем підвищується комфорт перебування у приміщеннях будівель та подовжується термін їх експлуатації. Повернення інвестицій відбувається лише за рахунок досягнутої економії і не потребує збільшення бюджетних видатків.

Таким чином, механізм енергосервісних договорів є дуже привабливим для бюджетної сфери, оскільки не вимагає збільшення бюджетних витрат, а фінансові економічні та технічні ризики несе виконавець енергосервісу.

Керівники медичних та освітніх закладів зацікавилися проєктом та продовжать детальніше з ним знайомитися, щоб сказати своє заключне слово щодо участі у ньому, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *