У Будинку рад готуються до сесії міської ради

img_8305У Будинку рад готуються до чергової сесії міської ради, яка запланована на 23-е грудня. Під головуванням Юлії Любченко та Марини Федоренко відбулися засідання профільних комісій.

У роботі комісій з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності та з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій взяли участь секретар міської ради Юрій Студанс, перший заступник міського голови Олександр Лисенко, заступники Богдан Дубовський та Тетяна Карло й керуючий справами Оксана Яценко.

Депутати розглянули питання щодо затвердження структури та загальної чисельності міської ради на 2022 рік, затвердження плану роботи міської ради на І півріччя 2022 року, розглянули затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємствам та можливе внесення змін до вже існуючих рішень та Програм, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради. В подальшоу ці питання будуть розглянуті на сесії міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.