У Будинку культури провели щорічну зустріч з опікунами та піклувальниками

dsc_040421 квітня працівники служби у справах дітей провели зустріч з опікунами та піклувальниками, які проживають в місті та виховують підопічних дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Перед присутніми виступили начальник служби у справах дітей Ольга Шуригіна, директор Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інга Гончаренко, спеціалісти управлінь та відділів виконавчого комітету Смілянської міської ради, які співпрацюють з сімями опікунів, піклувальників.

Опікуни та піклувальники були проінформовані про зміни в чинному законодавстві щодо матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх цивільних, майнових і житлових прав, оздоровлення та санаторного лікування, навчання дітей, всебічного розвитку їх природних здібностей.

Такод, маючи нагоду, присутні отримали практичні поради з виховання, розв’язання проблем у взаємовідносинах з підопічними, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *