У бібліотеці розпочала роботу школа здоров’я

58380502_2308763392726017_4003370249603776512_oСьогодні чимало людей ведуть мову про здоровий спосіб життя. Допомогають охочим розпочати та вести саме такий, здоровий, спосіб життя на уроках у школі здоров’я. У бібліотеці-філії №1 відбулося перше заняття. Лектором була лікар Тетяна Дубина, яка розповіла про основні правила здорового способу життя та навела статистику МОЗ.

Слухачі дізналися, насправді, здоровий спосіб життя – це набагато глибше поняття, це стиль життя і мислення. Для кожної людини – це щось особливе. Саме думки людини становлять основи здорового способу життя.

Саме поняття «здоровий спосіб життя» з’явилося не дуже давно, але дотримуватися його принципів намагалися віддавна. Ще в середньовіччі, а можливо, й раніше люди знали основи здорового способу життя, хоча мотивація у них була зовсім іншою, ніж тепер у нас.

Найважливіше при здоровому способі життя – це харчування. Правильне харчування. Більше фруктів і овочів, продуктів, наповнених корисними для нашого організму речовинами. Як говорив сам Гіппократ, їжа повинна бути нашими ліками, а не ліки їжею.

Заняття у школі здоров’я проводитимуться і надалі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *