У Березняках роботодавець створив 17 тимчасових місць для безробітних громадян

robotodavec_foto_2Служба зайнятості широко застосовує у своїй діяльності активні заходи сприяння зайнятості, одним з яких є залучення незайнятого населення до участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Незважаючи на те, що ці роботи мають тимчасовий характер і можуть виконуватися на умовах неповного робочого дня, але на людину, яка бере участь у них, поширюються всі соціальні гарантії (оплачуються внески і податки, лікарняний, умови праці відповідають встановленим законодавчим нормам). Оплата здійснюється за фактично виконану роботу. У цей же час безробітним продовжує виплачуватися допомога по безробіттю.

«Для багатьох безробітних, які працюють на тимчасових робочих місцях, при успішному виконанні завдань, така робота може стати постійною. Крім того, роботи тимчасового характеру за участю безробітних громадян, дозволяють роботодавцям вирішувати нагальні проблеми без залучення постійних працівників», – зазначає директор Черкаської районної філії обласного центру зайнятості Олександр Гриценко.

Цьогоріч районною філією укладено договори про співпрацю з сільськогосподарськими підприємствами району, адже навесні в цій галузі зазвичай збільшується потреба в працівниках.

Зокрема, на ТОВ «Адана 3», виробнику сертифікованого посадкового матеріалу суниці, а також ягід суниці, ожини та чорниці високорослої, що базується в с. Березняки, з початку року було створено такі тимчасові робочі місця для 17 безробітних осіб.

Черкаська районна філія ОЦЗ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *